O nas

Łukasz Kożuch | Michał Nowak | Piotr Kupicha | Michał Opaliński Piotr Kupicha Michał Nowak Łukasz Kożuch Michał Opaliński

 Michał Opaliński 

  bębny  

Michała od dziecka interesował się muzyką, dlatego też zaczął uczęszczać do Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, gdzie uczył się gry na fortepianie. Zdobył wyższe wykształcenie na Akademii Muzycznej w Krakowie. Jego pasja przerodziła się w poważną pracę w Operze i Operetce w Krakowie. W tym czasie wiele podróżował, zdobywając coraz większe doświadczenie w tym kierunku. Jako profesjonalista z wieloletnim stażem postanowił przekazać swoją wiedzę młodym adeptom sztuki perkusyjnej. Został nauczycielem w Szkole Muzycznej w Rudzie Śląskiej i Jaworznie.

Przygodę z grupą FEEL rozpoczął w 2005 roku, kiedy odebrał telefon od Michała "Miśka" Nowaka z propozycją współpracy. Jak sam przyznaje gra w zespole daje mu wiele radości i stwarza możliwość muzycznego rozwoju, a przyjaciele z zespołu stanowią dla niego drugą rodzinę. Prywatnie Michał jest pasjonatem lotnictwa, starych samochodów i filmów Quentina Tarantino. Gdyby nie grał w FEEL możliwe, iż zająłby się poważnie lataniem. Najważniejszy dla niego moment w historii zespołu to występ w Sopocie w 2007 r.

Michał Opaliński

(zdjęć: 1)
projekt: netizens | peppermint